Categories

Categoria de 18 a 30 anys (masc) (1987-1999)



Categoria de 18 a 30 anys (fem) (1987-1999)

Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
17
Nerea Costal Cruz (1987)
303.02
Cursa de la Mercè
00:38:54
75.19
San Silvestre de Viladecans 10km
00:38:11
85.46
Marató de Barcelona
03:01:47
70.49
La Talaia Cursa de Muntanya 25km
03:05:44
71.88
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
22
Xisca Pericàs Martorell (1992)
201.24
Cursa de la Mercè
00:56:08
52.11
La Talaia Cursa de Muntanya 13km
01:45:15
50.64
Cursa de Collserola C.A. Running
01:39:47
46.77
Trail Curta 3 Municipis
01:27:56
51.72


Categoria de 31 a 40 anys (masc) (1977-1986)

Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
18
Marcello Peres (1984)
287.85
Cursa de la Mercè
00:52:55
55.28
10km de La Mitja de Granollers
00:45:31
74.70
Cursa de Collserola C.A. Running
00:57:42
80.88
Trail Curta 3 Municipis
00:59:04
77.00
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
19
Jacint Gil Arbós (1977)
236.10
Pujada i Baixada a Guanta
01:03:58
65.01
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:47:17
64.61
Marató de Barcelona
04:49:12
44.31
Trail Curta 3 Municipis
01:13:09
62.18


Categoria de 31 a 40 anys (fem) (1977-1986)

Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
6
Celia Merchán Martín (1981)
427.15
Cursa de la Mercè
00:44:22
65.93
X
Kom Trail del Corredor Montnegre 11km
01:05:02
78.96
Pujada i Baixada a Guanta
01:02:39
66.37
X
San Silvestre de Viladecans 10km
00:45:06
72.36
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:45:54
66.56
10km de La Mitja de Granollers
00:46:08
73.70
La Talaia Cursa de Muntanya 13km
01:33:59
56.71
X
Cursa de Collserola C.A. Running
01:08:01
68.61
Trail Curta 3 Municipis
01:07:55
66.97


Categoria de 41 a 50 anys (masc) (1967-1976)

Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
1
Pedro López Álvarez (1975)
514.93
Cursa de la Mercè
00:37:51
77.28
X
Kom Trail del Corredor Montnegre 21km
01:53:50
85.71
Pujada i Baixada a Guanta
00:51:40
80.48
San Silvestre de Viladecans 10km
00:37:13
87.68
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:37:37
81.21
Mitja Marató de Granollers
01:24:33
72.58
X
Marató de Barcelona
02:59:02
71.57
X
La Talaia Cursa de Muntanya 25km
02:56:04
75.82
X
Cursa de Collserola C.A. Running
00:49:54
93.52
Trail 3 Municipis
01:50:56
86.31
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
2
Txema Colomer López (1968)
465.51
Cursa de la Mercè
00:41:43
70.12
X
Pujada i Baixada a Guanta
00:54:55
75.72
San Silvestre de Viladecans 10km
00:40:33
80.48
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:40:18
75.81
Mitja Marató de Granollers
01:27:14
70.35
Marató de Barcelona
03:11:43
66.83
X
La Talaia Cursa de Muntanya 25km
02:49:36
78.71
Trail 3 Municipis
01:53:23
84.45
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
5
Quim Vergés Aznar (1968)
429.37
Cursa de la Mercè
00:48:44
60.02
X
Kom Trail del Corredor Montnegre 11km
01:08:01
75.50
Pujada i Baixada a Guanta
01:03:27
65.54
San Silvestre de Viladecans 10km
00:48:24
67.42
La Talaia Cursa de Muntanya 13km
01:16:14
69.92
Cursa de Collserola C.A. Running
00:58:25
79.89
Trail Curta 3 Municipis
01:03:58
71.10
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
7
David Segarra Verdú (1968)
406.52
Cursa de la Mercè
00:46:35
62.79
X
Kom Trail del Corredor Montnegre 11km
01:21:22
63.11
Pujada i Baixada a Guanta
01:02:39
66.37
San Silvestre de Viladecans 10km
00:46:47
69.75
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:48:38
62.82
Mitja Marató de Granollers
01:46:44
57.50
X
Marató de Barcelona
04:23:07
48.70
X
La Talaia Cursa de Muntanya 13km
01:34:01
56.69
X
Cursa de Collserola C.A. Running
01:02:22
74.83
Trail Curta 3 Municipis
01:05:19
69.64
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
9
Óscar Varela Antolinos (1973)
384.85
Cursa de la Mercè
00:48:20
60.52
Kom Trail del Corredor Montnegre 11km
01:15:04
68.41
Pujada i Baixada a Guanta
01:07:45
61.38
San Silvestre de Viladecans 10km
00:49:55
65.38
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:48:23
63.14
Mitja Marató de Granollers
01:43:25
59.34
X
La Talaia Cursa de Muntanya 13km
01:32:48
57.44
X
Trail Curta 3 Municipis
01:08:53
66.03
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
10
Ángel Vara Durán (1971)
356.03
Cursa de la Mercè
00:55:23
52.81
Pujada i Baixada a Guanta
01:10:40
58.84
Mitja Marató de Granollers
01:43:36
59.23
Marató de Barcelona
03:49:03
55.94
Cursa de Collserola C.A. Running
01:04:40
72.16
Trail Curta 3 Municipis
01:19:45
57.03
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
20
David Parent Rovira (1974)
221.93
Cursa de la Mercè
00:44:56
65.10
Kom Trail del Corredor Montnegre 11km
01:04:13
79.96
San Silvestre de Viladecans 10km
00:42:27
76.87
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
24
Carles Palom Rico (1975)
185.49
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:43:25
70.36
Mitja Marató de Granollers
01:39:28
61.70
Marató de Barcelona
03:59:50
53.43
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
27
Eduard Cantos Font (1968)
143.15
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:44:54
68.04
Cursa de Collserola C.A. Running
01:02:08
75.11
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
28
Jesús Neila Cisneros (1970)
136.69
Kom Trail del Corredor Montnegre 21km
02:22:23
68.52
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:44:49
68.17
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
42
Jordi Balagué Farré (1970)
51.74
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:59:03
51.74
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
47
Hèctor Pujol Colom (1967)
36.83
Trail Curta 3 Municipis
02:03:30
36.83
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
48
José Soler Llana (1973)
32.84
Cursa de la Mercè
01:29:04
32.84


Categoria de 41 a 50 anys (fem) (1967-1976)

Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
33
Eva Jurado López (1976)
104.48
Cursa de la Mercè
00:55:27
52.75
Trail Curta 3 Municipis
01:27:56
51.72
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
46
Maria Cinta Ongay Homedes (1968)
38.24
Trail Curta 3 Municipis
01:58:56
38.24


Categoria de 51 a 60 anys (masc) (1957-1966)

Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
4
Joan Miquel Valverde Moya (1957)
458.90
Kom Trail del Corredor Montnegre 11km
01:02:45
81.83
Pujada i Baixada a Guanta
00:55:05
75.49
San Silvestre de Viladecans 5km
00:19:55
74.73
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:40:09
76.09
Mitja Marató de Granollers
01:31:55
66.76
X
Marató de Barcelona
03:28:40
61.41
X
La Talaia Cursa de Muntanya 13km
01:23:17
64.00
X
Cursa de Collserola C.A. Running
01:00:42
76.88
Trail Curta 3 Municipis
01:01:34
73.88
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
11
Fernando Zurita Vidal (1966)
327.67
Cursa de la Mercè
00:46:36
62.77
Kom Trail del Corredor Montnegre 21km
02:19:30
69.94
San Silvestre de Viladecans 10km
00:43:57
74.25
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:44:06
69.27
Trail Curta 3 Municipis
01:28:26
51.43
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
12
Joan Espallargas Ferragut (1959)
326.90
Pujada i Baixada a Guanta
01:15:30
55.08
San Silvestre de Viladecans 5km
00:24:25
60.96
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:53:05
57.55
Mitja Marató de Granollers
01:53:42
53.97
Marató de Barcelona
04:48:36
44.40
La Talaia Cursa de Muntanya 13km
01:37:00
54.95
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
15
Josep Padró Maneus (1959)
309.98
Cursa de la Mercè
00:57:15
51.09
Pujada i Baixada a Guanta
01:15:20
55.20
San Silvestre de Viladecans 10km
00:57:58
56.30
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:56:38
53.94
Mitja Marató de Granollers
02:16:35
44.93
Marató de Barcelona
05:18:53
40.18
X
La Talaia Cursa de Muntanya 13km
01:49:51
48.52
Trail Curta 3 Municipis
01:58:56
38.24
X
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
16
Joan Fernandez Fernandez (1959)
308.35
Pujada i Baixada a Guanta
01:06:53
62.17
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:49:38
61.55
Mitja Marató de Granollers
01:51:20
55.12
Cursa de Collserola C.A. Running
01:10:32
66.16
Trail Curta 3 Municipis
01:11:48
63.35
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
21
Xavier Capdevila Vàzquez (1958)
212.22
Mitja Marató de Granollers
01:27:46
69.92
Marató de Barcelona
03:29:29
61.17
Trail 3 Municipis
01:58:01
81.13
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
29
Ramon Vilà Ribé (1963)
134.34
Kom Trail del Corredor Montnegre 11km
01:15:54
67.65
Cursa de Collserola C.A. Running
01:09:59
66.68
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
31
Carles Farré José (1958)
123.39
Cursa de la Mercè
00:46:34
62.81
Marató de Barcelona
03:31:31
60.58
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
32
Jordi Yebra Escobar (1958)
118.45
Pujada i Baixada a Guanta
01:05:59
63.02
Marató de Barcelona
03:51:09
55.43
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
36
Rafael Colàs Montolio (1959)
67.71
Cursa de Collserola C.A. Running
01:08:55
67.71
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
37
José Luis Páez Sedano (1964)
62.70
Cursa de la Mercè
00:46:39
62.70
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
39
Josep Albert Ferré Abelló (1965)
59.25
Cursa de la Mercè
00:49:22
59.25
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
43
Miquel Angel Higueras Morejon (1958)
50.98
Cursa de Collserola C.A. Running
01:31:32
50.98


Categoria de 51 a 60 anys (fem) (1957-1966)

Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
35
Stephanie Clark (1965)
70.98
Cursa de Collserola C.A. Running
01:05:45
70.98
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
45
Elionor Santamaria Jordana (1962)
42.31
Cursa de la Mercè
01:09:08
42.31


Categoria de 61 a 70 anys (masc) (1947-1956)

Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
3
Victor Gutiérrez Gómez (1955)
463.68
Cursa de la Mercè
00:43:46
66.83
X
Kom Trail del Corredor Montnegre 11km
01:02:43
81.88
San Silvestre de Viladecans 5km
00:20:29
72.66
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:42:12
72.39
Mitja Marató de Granollers
01:34:19
65.06
X
La Talaia Cursa de Muntanya 13km
01:10:25
75.69
Cursa de Collserola C.A. Running
00:58:39
79.57
Trail Curta 3 Municipis
00:55:49
81.49
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
8
Joan Piquer Cotonat (1952)
387.72
Cursa de la Mercè
00:47:52
61.11
Kom Trail del Corredor Montnegre 11km
01:13:14
70.12
Pujada i Baixada a Guanta
01:07:13
61.86
San Silvestre de Viladecans 5km
00:24:32
60.67
X
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:49:58
61.14
10km de La Mitja de Granollers
00:48:40
69.86
La Talaia Cursa de Muntanya 13km
01:28:42
60.09
X
Trail Curta 3 Municipis
01:11:29
63.63
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
14
Josep Maria Nadal Noguera (1956)
320.33
Cursa de la Mercè
01:00:12
48.59
X
Kom Trail del Corredor Montnegre 11km
01:30:55
56.48
Pujada i Baixada a Guanta
01:19:23
52.38
San Silvestre de Viladecans 5km
00:28:11
52.81
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:59:46
51.12
10km de La Mitja de Granollers
01:00:03
56.62
La Talaia Cursa de Muntanya 13km
01:57:33
45.34
X
Cursa de Collserola C.A. Running
02:12:13
35.30
X
Trail Curta 3 Municipis
01:29:19
50.92
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
23
Albert Tadeo Folch (1950)
191.46
Cursa de la Mercè
00:46:26
62.99
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:45:10
67.64
Mitja Marató de Granollers
01:40:53
60.83
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
25
Francesc Garcia Canals (1949)
168.44
Cursa de la Mercè
00:54:38
53.54
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:54:34
55.99
Cursa de Collserola C.A. Running
01:19:13
58.91
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
34
Josep Lluis Monserrat Arrufat (1956)
84.26
Cursa de Collserola C.A. Running
00:55:23
84.26
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
38
Julio García Ceballos (1947)
60.38
Cursa de Collserola C.A. Running
01:17:17
60.38
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
40
Hugo Daniel Castro Moreno (1949)
54.49
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:56:04
54.49
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
41
Ramon Betes Piedrafita (1955)
52.99
Marató de Barcelona
04:01:48
52.99


Categoria de 61 a 70 anys (fem) (1947-1956)



Categoria de 71 a 80 anys (masc) (1937-1946)

Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
13
Carles Barceló Camarero (1946)
321.25
Cursa de la Mercè
00:59:20
49.30
X
Kom Trail del Corredor Montnegre 11km
01:27:58
58.37
Pujada i Baixada a Guanta
01:18:55
52.69
San Silvestre de Viladecans 5km
00:28:53
51.53
10 Km del Barri de Sant Antoni
01:02:51
48.61
X
10km de La Mitja de Granollers
01:00:24
56.29
La Talaia Cursa de Muntanya 13km
01:47:15
49.70
X
Cursa de Collserola C.A. Running
01:31:32
50.98
Trail Curta 3 Municipis
01:28:31
51.38


Categoria de 71 a 80 anys (fem) (1937-1946)



Categoria de 81 en endavant (masc) (1918-1936)



Categoria de 81 en endavant (fem) (1918-1936)



 

 

 

 

Galeria d'imatges

Equipacions de competició i catàleg

Contacta amb nosaltres!

Club Atlètic Running

Esta dirección de correo electrónico está siendo protegida contra los robots de spam. Necesita tener JavaScript habilitado para poder verlo.

NIF: G58056904

Seu social

c/ Elkano, 24. 08004 Barcelona

Pista Les Tres Xemeneies

c/ Vila i Vilà, 34. 08004 Barcelona

 

Properes activitats

11/08/2018 Excursió a les Tines de la Vall del Flequer.

25/08/2018 Entrenament a Olivella..

09/09/2018 Jornada 1 Atleta-10  Cursa del Poblenou 5km i 10km.

16/09/2018 Jornada 1 Marxes. Caminada Popular Serralada Litoral. Teia. 10km i 15km.

30/09/2018 Mitja Marató del Somontano. Sortida a Barbastro.

07/10/2018 Esmorzar de germanor.

21/10/2018 Jornada 2 Atleta 10. Trail de Masquefa 13 Km.

11/11/2018 Jornada 3 Atleta 10. Cursa de muntanya Castellterçol 17 Km. A CONFIRMAR.

02/12/2018 Jornada 4 Atleta 10. Mitja Marató de Mataró.

21/01/2019 Jornada 5 Atleta 10. Cursa Barri de Sant Antoni.

10/02/2019 Jornada 6 Atleta 10. Mitja Marató de Barcelona.

10/03/2019 Jornada 7 Atleta 10. Marató de Barcelona.

14/04/2019 Jornada 8 Atleta 10. Cursa de la Talaia. Vilanova i la Geltrú.

12/05/2019 Jornada 9 Atleta 10. Cursa CAR de Collserola.

16/06/2019 Jornada 10 Atleta 10. Cursa 3 Municipis. A CONFIRMAR.

Àlbums Els Matins de Montjuïc

Comunicacions i notícies

Top5 Atleta 10

1.

-
Pedro López Álvarez
514.93 punts

2.

-
Txema Colomer López
465.51 punts

3.

-
Victor Gutiérrez Gómez
463.68 punts

4.

-
Joan Miquel Valverde Moya
458.90 punts

5.

-
Quim Vergés Aznar
429.37 punts

Veure més...

Top5 Marxes 10

1.

-
Carles Barceló Camarero
10.00 punts

2.

-
Josep Maria Queralt Miñarro
9.00 punts

3.

-
Antoni Pacheco Lopez
9.00 punts

4.

-
Hèctor Pujol Colom
9.00 punts

5.

-
Fernando Zurita Vidal
9.00 punts

Veure més...