Atleta 10

L'Atleta 10 és una activitat competitiva entre els socis del C.A. RUNNING en base a una cursa cada mes, seleccionada del Calendari de Curses de Fons de Catalunya, de la Federació Catalana d’Atletisme i de la FEEC. Cada cursa té una puntuació màxima de 100 punts i cada atleta puntua en base als temps obtinguts pels atletes del club. L'atleta que més punts suma al final de temporada guanya la competició. Pots consultar el detall del reglament i els resultats d'aquesta temporada en aquest apartat.

 

Calendari temporada 2019 - 2020

Cursa
Data
Tipus cursa
1
Cursa de la Vinya 21km
01/09/2019
Cursa de muntanya
2
Cursa de la Vinya 10km
01/09/2019
Cursa de muntanya
3
Cursa de Muntanya de Teià
13/10/2019
Cursa de muntanya
4
Cursa Popular de Lleida 5km
17/11/2019
5.000 m
5
Mitja Marató de Lleida
17/11/2019
Mitja marató
6
Cursa de la Sagrera 10km
15/12/2019
10.000 m
7
Cursa de la Sagrera 5km
15/12/2019
5.000 m
8
10 Km del Barri de Sant Antoni
19/01/2020
10.000 m
9
10km de La Mitja de Granollers
02/02/2020
10.000 m
10
Mitja Marató de Granollers
02/02/2020
Mitja marató
11
Marató de Barcelona
15/03/2020
Marató
12
MonteScatano (circuit B)
26/04/2020
Cursa de muntanya
13
MonteScatano (circuit C)
26/04/2020
Cursa de muntanya
14
MonteScatano (circuit A)
26/04/2020
Cursa de muntanya
15
Cursa de Collserola C.A. Running
17/05/2020
Cursa de muntanya
16
Trail 3 Municipis
21/06/2020
Cursa de muntanya
17
Trail Curta 3 Municipis
21/06/2020
Cursa de muntanya

 

Resultats curses

Cursa de la Vinya 10km
01/09/2019
Temporada 2019-2020
Pos
Atleta
Categoria
Temps real
Punts
1
Joan Miquel Valverde Moya
De 61 a 70 anys masculina
00:47:54
75.12
2
Marcello Peres
De 31 a 40 anys masculina
00:47:59
74.99
3
Victor Gutiérrez Gómez
De 61 a 70 anys masculina
00:49:38
72.50
4
Manel Ahicart Barberà
De 51 a 60 anys masculina
00:50:19
71.51
5
Celia Merchán Martín
De 31 a 40 anys femenina
00:55:23
64.97
6
David Román Masip
De 51 a 60 anys masculina
01:05:07
55.26
7
Xisca Pericàs Martorell
De 21 a 30 anys femenina
01:11:15
50.50
Cursa de la Vinya 21km
01/09/2019
Temporada 2019-2020
Pos
Atleta
Categoria
Temps real
Punts
1
Pedro López Álvarez
De 41 a 50 anys masculina
01:45:42
81.73
2
Xavier Capdevila Vàzquez
De 61 a 70 anys masculina
01:48:08
79.89
3
Glòria Rifà Berenguer
De 41 a 50 anys femenina
02:01:40
71.00
Cursa de Muntanya de Teià
13/10/2019
Temporada 2019-2020
Pos
Atleta
Categoria
Temps real
Punts
1
Txema Colomer López
De 41 a 50 anys masculina
01:35:24
86.02
2
Victor Gutiérrez Gómez
De 61 a 70 anys masculina
01:42:36
79.99
3
Pedro López Álvarez
De 41 a 50 anys masculina
01:45:41
77.65
4
Glòria Rifà Berenguer
De 41 a 50 anys femenina
01:46:34
77.01
5
Celia Merchán Martín
De 31 a 40 anys femenina
02:00:19
68.21
6
Jordi Yebra Escobar
De 61 a 70 anys masculina
02:24:39
56.73
7
Ubald Riera Dieguez
De 41 a 50 anys masculina
02:24:41
56.72
8
Xisca Pericàs Martorell
De 21 a 30 anys femenina
02:29:44
54.81
Cursa Popular de Lleida 5km
17/11/2019
Temporada 2019-2020
Pos
Atleta
Categoria
Temps real
Punts
1
Joan Miquel Valverde Moya
De 61 a 70 anys masculina
00:19:08
77.79
2
Toni Valverde Moyà
De 51 a 60 anys masculina
00:19:31
76.26
3
Victor Gutiérrez Gómez
De 61 a 70 anys masculina
00:21:03
70.70
4
Celia Merchán Martín
De 31 a 40 anys femenina
00:21:16
69.98
5
María González López
De 41 a 50 anys femenina
00:22:10
67.14
6
Josep Maria Nadal Noguera
De 61 a 70 anys masculina
00:28:34
52.10
7
Mark Baily
De 41 a 50 anys masculina
00:29:09
51.06
8
David Segarra Verdú
De 51 a 60 anys masculina
00:29:56
49.72
9
Neus Sintes Reviriego
De 41 a 50 anys femenina
00:29:56
49.72
10
Carles Barceló Camarero
De 71 a 80 anys masculina
00:30:11
49.31
11
Fernando Zurita Vidal
De 51 a 60 anys masculina
00:30:12
49.28
12
Miquel Angel Higueras Morejon
De 51 a 60 anys masculina
00:30:12
49.28
13
Manel Orpinell Ros
De 61 a 70 anys masculina
00:34:43
42.87
14
Elionor Santamaria Jordana
De 51 a 60 anys femenina
00:34:44
42.85
15
Joan Piquer Cotonat
De 61 a 70 anys masculina
00:34:45
42.83
Mitja Marató de Lleida
17/11/2019
Temporada 2019-2020
Pos
Atleta
Categoria
Temps real
Punts
1
Pedro López Álvarez
De 41 a 50 anys masculina
01:28:31
75.80
2
Xavier Capdevila Vàzquez
De 61 a 70 anys masculina
01:30:52
73.84
3
Rafael Villalba López
De 61 a 70 anys masculina
01:57:56
56.90
Cursa de la Sagrera 10km
15/12/2019
Temporada 2019-2020
Pos
Atleta
Categoria
Temps real
Punts
1
Josep Albet Uson
De 41 a 50 anys masculina
00:37:14
85.23
2
Nerea Costal Cruz
De 31 a 40 anys femenina
00:37:14
85.23
3
Pedro López Álvarez
De 41 a 50 anys masculina
00:38:35
82.25
4
Marcello Peres
De 31 a 40 anys masculina
00:39:51
79.63
5
Xavier Capdevila Vàzquez
De 61 a 70 anys masculina
00:40:21
78.65
6
Txema Colomer López
De 51 a 60 anys masculina
00:40:53
77.62
7
Ricard Pérez Alonso
De 51 a 60 anys masculina
00:41:34
76.34
8
Joan Miquel Valverde Moya
De 61 a 70 anys masculina
00:43:09
73.54
9
Victor Gutiérrez Gómez
De 61 a 70 anys masculina
00:43:33
72.87
10
Celia Merchán Martín
De 31 a 40 anys femenina
00:45:47
69.31
11
María González López
De 41 a 50 anys femenina
00:46:23
68.42
12
Jacint Gil Arbós
De 41 a 50 anys masculina
00:49:34
64.02
13
Marc Torné Mo
De 41 a 50 anys masculina
00:51:50
61.22
14
Blanca Sanz Serrano
De 31 a 40 anys femenina
00:56:00
56.67
15
Mark Baily
De 41 a 50 anys masculina
00:56:07
56.55
16
Xisca Pericàs Martorell
De 21 a 30 anys femenina
00:58:12
54.52
17
Josep Maria Nadal Noguera
De 61 a 70 anys masculina
01:11:13
44.56
18
Manel Orpinell Ros
De 61 a 70 anys masculina
01:11:53
44.15
Cursa de la Sagrera 5km
15/12/2019
Temporada 2019-2020
Pos
Atleta
Categoria
Temps real
Punts
1
Miquel Angel Higueras Morejon
De 51 a 60 anys masculina
00:29:56
53.79
10 Km del Barri de Sant Antoni
19/01/2020
Temporada 2019-2020
Pos
Atleta
Categoria
Temps real
Punts
1
Josep Albet Uson
De 41 a 50 anys masculina
00:36:52
81.15
2
Pedro López Álvarez
De 41 a 50 anys masculina
00:38:24
77.91
3
Francesc Xavier Teodoro Alandete
De 21 a 30 anys masculina
00:39:23
75.96
4
Marcello Peres
De 31 a 40 anys masculina
00:39:35
75.58
5
Txema Colomer López
De 51 a 60 anys masculina
00:41:20
72.38
6
Xavier Capdevila Vàzquez
De 61 a 70 anys masculina
00:42:22
70.61
7
Victor Gutiérrez Gómez
De 61 a 70 anys masculina
00:43:54
68.15
8
Ricard Pérez Alonso
De 41 a 50 anys masculina
00:44:35
67.10
9
Joan Miquel Valverde Moya
De 61 a 70 anys masculina
00:45:37
65.58
10
David Segarra Verdú
De 51 a 60 anys masculina
00:45:44
65.42
11
Celia Merchán Martín
De 31 a 40 anys femenina
00:45:46
65.37
12
Jacint Gil Arbós
De 41 a 50 anys masculina
00:48:30
61.68
13
Pol Colomer Suris
17 anys o menys masculina
00:49:18
60.68
14
Manel Ahicart Barberà
De 41 a 50 anys masculina
00:49:19
60.66
15
Fernando Zurita Vidal
De 51 a 60 anys masculina
00:49:31
60.42
16
Pau Suris Coll
De 41 a 50 anys masculina
00:49:36
60.32
17
Marc Torné Mo
De 41 a 50 anys masculina
00:50:39
59.07
18
Blanca Sanz Serrano
De 21 a 30 anys femenina
00:53:23
56.04
19
Carla Carcasona Roqueta
De 41 a 50 anys masculina
00:54:36
54.79
20
Xisca Pericàs Martorell
De 21 a 30 anys femenina
00:56:31
52.93
21
David Román Masip
De 41 a 50 anys masculina
00:57:54
51.67
22
Carles Barceló Camarero
De 71 a 80 anys masculina
01:01:32
48.62
23
Josep Maria Nadal Noguera
De 61 a 70 anys masculina
01:05:23
45.76
24
Joan Fernandez Fernandez
De 61 a 70 anys masculina
01:10:21
42.53
25
Josep Padró Maneus
De 51 a 60 anys masculina
01:10:21
42.53
26
Manel Orpinell Ros
De 61 a 70 anys masculina
01:12:57
41.01

 

Classificació general

Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
1
Pedro López Álvarez
395.34
Cursa de la Vinya 21km
01:45:42
81.73
Cursa de Muntanya de Teià
01:45:41
77.65
Mitja Marató de Lleida
01:28:31
75.80
Cursa de la Sagrera 10km
00:38:35
82.25
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:38:24
77.91
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
2
Victor Gutiérrez Gómez
364.20
Cursa de la Vinya 10km
00:49:38
72.50
Cursa de Muntanya de Teià
01:42:36
79.99
Cursa Popular de Lleida 5km
00:21:03
70.70
Cursa de la Sagrera 10km
00:43:33
72.87
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:43:54
68.15
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
3
Celia Merchán Martín
337.84
Cursa de la Vinya 10km
00:55:23
64.97
Cursa de Muntanya de Teià
02:00:19
68.21
Cursa Popular de Lleida 5km
00:21:16
69.98
Cursa de la Sagrera 10km
00:45:47
69.31
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:45:46
65.37
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
4
Xavier Capdevila Vàzquez
302.99
Cursa de la Vinya 21km
01:48:08
79.89
Mitja Marató de Lleida
01:30:52
73.84
Cursa de la Sagrera 10km
00:40:21
78.65
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:42:22
70.61
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
5
Joan Miquel Valverde Moya
292.03
Cursa de la Vinya 10km
00:47:54
75.12
Cursa Popular de Lleida 5km
00:19:08
77.79
Cursa de la Sagrera 10km
00:43:09
73.54
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:45:37
65.58
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
6
Txema Colomer López
236.02
Cursa de Muntanya de Teià
01:35:24
86.02
Cursa de la Sagrera 10km
00:40:53
77.62
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:41:20
72.38
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
7
Marcello Peres
230.20
Cursa de la Vinya 10km
00:47:59
74.99
Cursa de la Sagrera 10km
00:39:51
79.63
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:39:35
75.58
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
8
Xisca Pericàs Martorell
212.77
Cursa de la Vinya 10km
01:11:15
50.50
Cursa de Muntanya de Teià
02:29:44
54.81
Cursa de la Sagrera 10km
00:58:12
54.52
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:56:31
52.93
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
9
Josep Albet Uson
166.38
Cursa de la Sagrera 10km
00:37:14
85.23
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:36:52
81.15
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
10
Glòria Rifà Berenguer
148.01
Cursa de la Vinya 21km
02:01:40
71.00
Cursa de Muntanya de Teià
01:46:34
77.01
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
11
Ricard Pérez Alonso
143.45
Cursa de la Sagrera 10km
00:41:34
76.34
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:44:35
67.10
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
12
Josep Maria Nadal Noguera
142.42
Cursa Popular de Lleida 5km
00:28:34
52.10
Cursa de la Sagrera 10km
01:11:13
44.56
10 Km del Barri de Sant Antoni
01:05:23
45.76
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
13
María González López
135.56
Cursa Popular de Lleida 5km
00:22:10
67.14
Cursa de la Sagrera 10km
00:46:23
68.42
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
14
Manel Ahicart Barberà
132.18
Cursa de la Vinya 10km
00:50:19
71.51
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:49:19
60.66
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
15
Manel Orpinell Ros
128.03
Cursa Popular de Lleida 5km
00:34:43
42.87
Cursa de la Sagrera 10km
01:11:53
44.15
10 Km del Barri de Sant Antoni
01:12:57
41.01
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
16
Jacint Gil Arbós
125.71
Cursa de la Sagrera 10km
00:49:34
64.02
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:48:30
61.68
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
17
Marc Torné Mo
120.29
Cursa de la Sagrera 10km
00:51:50
61.22
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:50:39
59.07
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
18
David Segarra Verdú
115.14
Cursa Popular de Lleida 5km
00:29:56
49.72
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:45:44
65.42
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
19
Blanca Sanz Serrano
112.71
Cursa de la Sagrera 10km
00:56:00
56.67
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:53:23
56.04
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
20
Fernando Zurita Vidal
109.70
Cursa Popular de Lleida 5km
00:30:12
49.28
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:49:31
60.42
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
21
Mark Baily
107.61
Cursa Popular de Lleida 5km
00:29:09
51.06
Cursa de la Sagrera 10km
00:56:07
56.55
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
22
David Román Masip
106.93
Cursa de la Vinya 10km
01:05:07
55.26
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:57:54
51.67
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
23
Miquel Angel Higueras Morejon
103.07
Cursa Popular de Lleida 5km
00:30:12
49.28
Cursa de la Sagrera 5km
00:29:56
53.79
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
24
Carles Barceló Camarero
97.93
Cursa Popular de Lleida 5km
00:30:11
49.31
10 Km del Barri de Sant Antoni
01:01:32
48.62
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
25
Nerea Costal Cruz
85.23
Cursa de la Sagrera 10km
00:37:14
85.23
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
26
Toni Valverde Moyà
76.26
Cursa Popular de Lleida 5km
00:19:31
76.26
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
27
Francesc Xavier Teodoro Alandete
75.96
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:39:23
75.96
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
28
Pol Colomer Suris
60.68
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:49:18
60.68
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
29
Pau Suris Coll
60.32
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:49:36
60.32
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
30
Rafael Villalba López
56.90
Mitja Marató de Lleida
01:57:56
56.90
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
31
Jordi Yebra Escobar
56.73
Cursa de Muntanya de Teià
02:24:39
56.73
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
32
Ubald Riera Dieguez
56.72
Cursa de Muntanya de Teià
02:24:41
56.72
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
33
Carla Carcasona Roqueta
54.79
10 Km del Barri de Sant Antoni
00:54:36
54.79
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
34
Neus Sintes Reviriego
49.72
Cursa Popular de Lleida 5km
00:29:56
49.72
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
35
Elionor Santamaria Jordana
42.85
Cursa Popular de Lleida 5km
00:34:44
42.85
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
36
Joan Piquer Cotonat
42.83
Cursa Popular de Lleida 5km
00:34:45
42.83
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
37
Joan Fernandez Fernandez
42.53
10 Km del Barri de Sant Antoni
01:10:21
42.53
Pos
Atleta Cursa
Temps real
Punts
Total
38
Josep Padró Maneus
42.53
10 Km del Barri de Sant Antoni
01:10:21
42.53

 

Classificacions per categories

Atleta 10 - Classificacions per categories

 

Reglament

Art.1 Per participar en la competició de l'Atleta-10, és imprescindible ser soci del C.A. RUNNING i estar al corrent de tots els pagaments.

Art.2 Per obtenir premi a la competició de l'Atleta 10, els participants hauran de fer un mínim de 6 curses a escollir d'un total de 10. Els millors 6 temps dels participants seran els que marcaran la classificació general. S'intentarà, en funció del calendari de curses de la temporada d'atletisme, que hi hagi una variada representació de proves amb distàncies que poden anar dels 5 km fins els 42,195 km, d'asfalt o de muntanya.

Art.3 Hi ha nou categories masculines i nou categories femenines: Categoria 17 anys o menys: Nascuts el 2000 o abans. Categoria 18 a 20 anys: Nascuts entre 1999 i 2001. Categoria 21 a 30 anys: Nascuts entre 1998 i 1989. Categoria 31 a 40 anys: Nascuts entre 1988 i 1979. Categoria 41 a 50 anys: Nascuts entre 1978 i 1969. Categoria 51 a 60 anys: Nascuts entre 1968 i 1959. Categoria 61 a 70 anys: Nascuts entre 1958 i 1949. Categoria 71 a 80 anys: Nascuts entre 1948 i 1939. Categoria 81 anys o més: Nascuts el 1938 o abans.

Art.4 Al finalitzar la temporada de competició de l'Atleta 10, es premiaran els 10 corredors amb més puntuació de cada categoria que hagin participat al menys en 6 curses. En cas d’igualtat en la puntuació, passa al davant l’atleta de més edat, independentment del nombre de curses.

Art.5 Totes les curses, independentment de la distància, tindran el mateix pes a la puntuació. El sistema de puntuació és el següent per cada cursa i corredor: Punts corredor (X) = Temps guanyador cursa * 100 / Temps corredor (X) (amb 2 decimals).

Art.6 La Junta Directiva del C.A. RUNNING decideix quines proves formen part de l’Atleta 10, malgrat això s’admeten suggeriments, fent-los arribar amb suficient antelació per poder-los valorar.

Art.7 La classificació de l'Atleta 10 s'obtindrà a partir del temps REAL de cada corredor del C.A. RUNNING publicat per l'organització de la cursa. Únicament serà escollit el temps OFICIAL en el cas no hi hagi possibilitat d'aconseguir el temps REAL. En cas que una cursa no publiqui una classificació REAL ni OFICIAL, la directiva té la potestat d’anul·lar-la, o de confeccionar una classificació, si fos possible, en base a l’ordre d’arribada.

Art.8 Per poder puntuar a la classificació de l’Atleta 10, us heu d’inscriure reglamentàriament a la cursa amb el nom del C.A. RUNNING i córrer amb l'equipació de competició actual del club. Qui així no ho faci, NO PUNTUARÀ a la cursa.

Art.9 Qualsevol incidència o reclamació que pugui aparèixer a efectes de l’Atleta 10, serà la Junta Directiva qui ho resoldrà.

Art.10 Queda prohibit retallar el circuit (voreres, parterres); si es comprova aquest fet, el corredor implicat no puntuarà a la cursa.

Art.11 Per fomentar la participació en aquesta competició, tot soci del C.A. RUNNING que completi un mínim de 8 curses de l'Atleta 10, rebrà addicionalment un obsequi. Aquest premi no serà acumulable amb el premi anàleg a la competició de Marxes 10.

 

 

Galeria d'imatges

Equipacions de competició i catàleg

Contacta amb nosaltres!

Club Atlètic Running

Esta dirección de correo electrónico está siendo protegida contra los robots de spam. Necesita tener JavaScript habilitado para poder verlo.

NIF: G58056904

Seu social

c/ Elkano, 24. 08004 Barcelona

Pista Les Tres Xemeneies

c/ Vila i Vilà, 34. 08004 Barcelona

 

Col·laboradors

 La Diputació de Barcelona col·labora en la celebració del 40è aniversari del CA RUNNING

Patrocinadors

Entitats amigues

 

Properes activitats

25/01/2020 Manteniment Font de la Llet a Collserola.

26/01/2020 Caminada a Selma.

02/02/2020 6a jornada Atleta-10. Mitja Marató i 10km de Granollers.

23/02/2020 Entrenament 30km a Premià de Mar.

28/02/2020 Pujada nocturna a la Mola.

01/03/2020 6a jornada Marxes. Sant Martí de Centelles.

14/03/2020 Assamblea General de Socis. 10:30h a El Sortidor.

15/03/2020 7a jornada Atleta-10. Marató de Barcelona. 

05/04/2020 7a jornada Marxes. Ermita de la Trinitat de Sitges.

19/04/2020 7a jornada Marxes. Marxa de Saifores.

26/04/2020 8a jornada Atleta-10. Trail MonteScatano 11km, 17km i 22km.

17/05/2020 9a jornada Atleta-10 i Marxes. Cursa CAR a Collserola.

29/05/2019 Caminada nocturna a Collserola i Can Jané.

21/06/2020 10a jornada Atleta-10 i Marxes. Trail 3 Municipis 24km i 9km.

19/07/2020 XXIII Cursa del Poble Sec. 

Àlbums Els Matins de Montjuïc

Comunicacions i notícies

  • Conveni amb les Piscines Picornell

    El CAR ha signat un conveni amb les Piscines Picornell per oferir condicions ventatjoses pels socis del club.

  • Servei d'entrenador de grup

    El CAR subvenciona un servei d'entrenador de grup pels socis del club.

  • Fes-te soci!

    Us convidem a fer-vos socis del nostre club d'atletisme. Això us permetrà gaudir de l'esport i les diverses activitats organitzades entre tots. Podràs gaudir, a més a més, de tots els avantatges i...

Top5 Atleta 10

1.

-
Pedro López Álvarez
395.34 punts

2.

-
Victor Gutiérrez Gómez
364.20 punts

3.

-
Celia Merchán Martín
337.84 punts

4.

-
Xavier Capdevila Vàzquez
302.99 punts

5.

-
Joan Miquel Valverde Moya
292.03 punts

Veure més...

Top5 Marxes 10

1.

-
Josep Maria Queralt Miñarro
5.00 punts

2.

-
Carles Barceló Camarero
5.00 punts

3.

-
Antoni Pacheco Lopez
5.00 punts

4.

-
Hèctor Pujol Colom
5.00 punts

5.

-
Fernando Zurita Vidal
5.00 punts

Veure més...